Realitná kancelária - Nová Baňa | Euro-Royal Reality s.r.o.

Radíme kupujúcim


Hľadáte nový domov?


Skúste spolu s nami odpovedať na tieto otázky skôr ako sa pustíte do zásadného kroku vo svojom živote, ktorým je kúpa nehnuteľnosti.

Aká je vaša predstava o novom domove?


Váš nový domov by mal byť naplnením vašich predstáv, vyhovovať vášmu životnému štýlu, záujmom, približovať sa aj požiadavkám rodinných príslušníkov. Dôležitá je lokalita. Chcete bývať v meste? Na vidieku? V centre? Radšej si užívate samotu ako blízkosť susedov? Chcete byt alebo dom? Túžite po pozemku na ktorom si postavíte vlastný dom? Aká je občianska vybavenosť lokality(škola, lekár, obchody, MHD)? Náš maklér vám poradí pri vyhľadaní takého bývania, ktoré sa najviac priblíži Vašim požiadavkám. Má prehľad o realitnom trhu v konkrétnej oblasti.

Za akú cenu môžem kúpiť?


Skôr ako budete hľadať nehnuteľnosť dôležité je vedieť koľko môžem investovať. Urobte si prehľad o svojich úsporách, príjmoch, výdavkoch, splátkach aj dlžobách. Vypočítajte si koľko mesačne dávate na bývanie a aký je váš reálny príjem. Skutočným prehľadom o rozpočte sa vyhnete sklamaniu, že dom alebo byt, ktorý sa Vám páči si nemôžete dovoliť. Naša kancelária vám poradí a sprostredkuje v prípade potreby hypotekárny úver.

Kupovať sám alebo cez realitku?


Kúpa nehnuteľnosti je náročný proces, to Vám povie každý kto kupoval nehnuteľnosť. Ľudia sú všelijakí, niektorí aj nečestní. Rozhodnúť sa ísť do kúpy na vlastnú päsť môže byť niekedy nebezpečné a pri neznalosti zákonného postupu sa môžete dostať do problémov. Ak si chcete byť istí, že váš sen o bývaní sa splní, obráťte sa na služby realitného makléra, ktorý vám profesionálne poradí a pozná všetky potrebné kroky k úspešnej kúpe nehnuteľností. Veď takúto záležitosť neriešite každý deň. Iso vám záleží na bezproblémovom nadobudnutí nehnuteľnosti. A to vieme zabezpečiť.

Vybrali ste si v realitke?


Ak ste sa rozhodli pre spoluprácu s realitnou kanceláriou spolupráca sa môže začať. Vyhliadnuté nehnuteľnosti môžete po dohode s maklérom navštíviť. Skúste radšej vybrať viac nehnuteľností, aby ste mal možnosť vyberať a porovnať klady a zápory tej ktorej ponuky. Urobte si pri obhliadke poznámky, môžete si urobiť fotografie, pýtajte sa na všetko čo vás zaujíma. Na vaše otázky sa budeme snažiť nájsť odpovede.

Kupujete cez nás?


Kúpno predajný proces má svoje pravidlá. Realitná kancelária pripraví kúpnopredajnú zmluvu, kde sú dohodnuté konkrétne podmienky obchodu. Po odsúhlasení tejto zmluvy obidvomi stranami dôjde u notára k podpisu zmluvy. Zabezpečujeme aj vklad do katastra, ktorý si hradí kupujúci. Spolupracujeme s našim notárom a právnikom pri riešení konkrétnych obchodov.

Info linka: 0915 865 681
info@euroroyal.sk

Kancelária Nová Baňa, Bernolákova 5

Kancelária Nová Baňa, Bernolákova 5