Kariéra

Hľadáme kolegov
do nášho tímu

Hlavná náplň práce realitného makléra spočíva v sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpi nehnuteľností. Súčasťou náplne práce je aktívne získavanie nehnuteľností do ponuky, vyhotovovanie inzerátov, marketingové aktivity, komunikácia so zákazníkmi, zabezpečenie zmlúv a právnych dokumentov, poskytovanie informácií a poradenstvo. Výhodou je znalosť a možnosť poskytovania finančných produktov.

Práca realitného makléra je hodnotená na základe zrealizovaných obchodov. Záleží od makléra, na akej odmene sa dohodne s majiteľom nehnuteľnosti. Odmeny môžu byť veľmi rôzne, štandardne od 1000 €, pričom šikovný maklér dokáže zrealizovať aj 3 obchody mesačne. Výška odmeny tiež narastá s kariérnym postupom makléra.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ľudí bez predchádzajúcich skúseností v odbore. Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné zaškolenie a priebežné vzdelávanie. S plánom kariéry od nového spolupracovníka až po riaditeľa.


Napíšte nám

Ponúkame Vám

Flexibilná pracovná doba
Nadštandardné možnosti zárobku (výška prijmu podľa šikovnosti)
Zázemie a skúsenosti na realitnom a finančnom trhu
Sebarealizácia s presne definovaným kariérnym postupom
Profesionálne odborné vzdelávanie

Požiadavky pre makléra

Minimálne SŠ vzdelanie
Flexibilitu, samostatnosť
Reprezentatívne vystupovanie
Dobré komunikačné schopnosti
Zmysel pre tímovú prácu
Schopnosť a chuť neustále sa vzdelávať
Bezúhonnosť a čistý výpis z registra trestov

Požiadavky pre manažéra pobočky

Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
Organizačné schopnosti
Schopnosť nachádzať obchodné príležitosti

Vašou hlavnou úlohou bude

Aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky
Vyhotovenie prezentácie nehnuteľností a marketingové aktivity
Aktívny predaj nehnuteľností a finančných produktov
E-mailová, telefonická komunikácia a osobná schôdzka s klientmi
Zabezpečenie právnych dokumentov a zmlúv
Koordinácia aktivít na prípravu a realizáciu obchodných prípadov
Poskytovanie informácií o produktoch z databázy spoločnosti

Vaša predstava o modernom plánovaní kariéry

Ponúkané pozície: maklér, manažér pobočky. Možnosť rozšírenia kvalifikácie o pozíciu úverového špecialistu. Ak máte záujem spolupracovať, zašlite nám Váš profesijný životopis na info@euroroyal.sk.


V e-maile prosím uveďte Vaše meno, priezvisko, telefón, a miesto pobytu.Napíšte nám

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť EURO-ROYAL REALITY s.r.o. pôsobiaca na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami vznikla v máji 2004 ako spoločnosť zameraná na REALITY, a FINANČNÉ SLUŽBY
CHORVÁTSKE NEHNUTEľNOSTI NA PREDAJ od roku 2010 právny servis zabezpečený Chorvátskym právnikom Od 1.7.2006 sme riadnym členom NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska)
Sme stabilná spoločnosť ponúkajúca pracovné príležitosti pre ambicióznych ľudí. Hlavná činnosť spočíva v zabezpečení vlastného bývania pre privátnych klientov, sprostredkovanie predaja a kúpy bytov, rodinných domov, chát a pozemkov. Pre klientov zabezpečuje široký rámec služieb, kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.