Služby | Euro-Royal Reality, s.r.o.
Realitná kancelária - Nová Baňa | Euro-Royal Reality s.r.o.

Služby ktoré ponúkame klientom


Kompletný servis

Právny servis

Naj hypotéka

Každú z uvedených služieb poskytujeme samostatne.
Balíčky je možné ľubovoľne kombinovať podľa záujmu.

Kompletný servis

Prevedieme Vás celým procesom predaja Vašej nehnuteľnosti od vyhotovenia prezentácie až po prepis energií. Vytvoríme prezentáciu ktorá pozostáva z fotiek, informačného textu, 360° prehliadky a videoprezentácie. Pomôžeme Vám správne určiť trhovú cenu. Nehnuteľnosť budeme inzerovať na najväčších portáloch s nehnuteľnosťami na Slovensku. V rukáve máme aj rôzne ďalšie marketingové nástroje ako napríklad facebook, youtube či google. K dispozícií máme tiež databázu klientov ktorí hľadajú možno práve vašu nehnuteľnosť. Nesmieme pritom zabudnúť na offline inzerciu.

Pre záujemcov realizujeme osobné obhliadky nehnuteľnosti. Pri predaji nehnuteľnosti vyriešime všetok právny servis. Pripravíme kúpne zmluvy, vybavíme znalecké posudky, geometrické plány, najvhodnejšiu hypotéku a zabezpečíme vklad do katastra. Po prevode nehnuteľnosti pomôžeme novým majiteľom s prepisom energií. Vyriešime aj zložitejšie prípady (nehnuteľnosť zaťažená hypotékou alebo exekúciou).

Nezáväzne objednať


Prehľad služieb >>

Právny servis

Táto služba je vhodná pre tých, ktorí už našli svojho kupujúceho / predávajúceho. Zabezpečíme bezpečný prevod Vašej nehnuteľnosti. Vyriešime všetok právny servis. Pripravíme kúpne zmluvy, vybavíme znalecké posudky, geometrické plány, najvhodnejšiu hypotéku a zabezpečíme vklad do katastra. Po prevode nehnuteľnosti pomôžeme novým majiteľom s prepisom energií. Vyriešime aj zložitejšie prípady (nehnuteľnosť zaťažená hypotékou alebo exekúciou).

Nezáväzne objednať


Prehľad služieb >>

Najvhodnejšia hypotéka

Viac než 14 rokov skúseností na trhu s nehnuteľnosťami Vám zabezpečí rýchli a hladký priebeh pri vybavovaní najvhodnejšej hypotéky. Náš špecialista je perfektne oboznámený s miestnymi podmienkami a tak je schopný vybrať ten najvhodnejší úver pre danú lokalitu. Dlhodobá spolupráca realitného makléra s miestnymi bankami a znalcami proces značne urýchli.

!!! Naše hypotekárne služby sú úplne zadarmo a nezáväzné !!!

Aký je postup

  1. Prepočítajte si nezáväzne svoju hypotéku pomocou našej hypokalkulačky
  2. Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.

Hypokalkulačka >>

Čo bude nasledovať po vyplnení formuláru

  1. Budeme Vás bezodkladne kontaktovať.
  2. Potvrdíme si nezáväzné stretnutie s najbližším hypotekárnym špecialistom z Vášho okolia.
  3. Ten Vám predstaví ponuky všetkých bánk na trhu. Vy si vyberiete tu najvýhodnejšiu.
  4. Naši hypotekárni špecialisti sú tu pre Vás. Bezplatne vybavia všetko, čo je treba k Vašej hypotéke.


Prehľad služieb >>


Info linka: 0915 865 681
info@euroroyal.sk

Kancelária Nová Baňa, Bernolákova 5

Kancelária Nová Baňa, Bernolákova 5