Kompletný servis

Kompletný servis

Právny servis

Právny servis

Naj hypotéka

Naj hypotékaKaždú z uvedených služieb poskytujeme samostatne. Balíčky je možné ľubovoľne kombinovať podľa záujmu.

Kompletný servis

Kompletný servis

Prevedieme Vás celým procesom predaja Vašej nehnuteľnosti od vyhotovenia prezentácie až po prepis energií. Vytvoríme prezentáciu ktorá pozostáva z fotiek, informačného textu, 360° prehliadky a videoprezentácie. Pomôžeme Vám správne určiť trhovú cenu. Nehnuteľnosť budeme inzerovať na najväčších portáloch s nehnuteľnosťami na Slovensku.

V rukáve máme aj rôzne ďalšie marketingové nástroje ako napríklad Facebook, YouTube či Google. K dispozícií máme tiež databázu klientov ktorí hľadajú možno práve vašu nehnuteľnosť. Nesmieme pritom zabudnúť na offline inzerciu.

Pre záujemcov realizujeme osobné obhliadky nehnuteľnosti. Pri predaji nehnuteľnosti vyriešime všetok právny servis. Pripravíme kúpne zmluvy, vybavíme znalecké posudky, geometrické plány, najvhodnejšiu hypotéku a zabezpečíme vklad do katastra. Po prevode nehnuteľnosti pomôžeme novým majiteľom s prepisom energií. Vyriešime aj zložitejšie prípady (nehnuteľnosť zaťažená hypotékou alebo exekúciou).


Nezáväzne objednaťPrávny servis

Právny servis

Táto služba je vhodná pre tých, ktorí už našli svojho kupujúceho / predávajúceho. Zabezpečíme bezpečný prevod Vašej nehnuteľnosti. Vyriešime všetok právny servis. Pripravíme kúpne zmluvy, vybavíme znalecké posudky, geometrické plány, najvhodnejšiu hypotéku a zabezpečíme vklad do katastra.

Po prevode nehnuteľnosti pomôžeme novým majiteľom s prepisom energií. Vyriešime aj zložitejšie prípady (nehnuteľnosť zaťažená hypotékou alebo exekúciou).


Nezáväzne objednaťNaj hypotéka

Naj hypotéka

Viac než 14 rokov skúseností na trhu s nehnuteľnosťami Vám zabezpečí rýchli a hladký priebeh pri vybavovaní najvhodnejšej hypotéky. Náš špecialista je perfektne oboznámený s miestnymi podmienkami a tak je schopný vybrať ten najvhodnejší úver pre danú lokalitu. Dlhodobá spolupráca realitného makléra s miestnymi bankami a znalcami proces značne urýchli.

Naše hypotekárne služby sú úplne zadarmo a nezáväzné

1. Prepočítajte si nezáväzne svoju hypotéku pomocou našej hypokalkulačky
2. Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.
3. Budeme Vás bezodkladne kontaktovať.
4. Potvrdíme si nezáväzné stretnutie s najbližším hypotekárnym špecialistom z Vášho okolia.
5. Ten Vám predstaví ponuky všetkých bánk na trhu. Vy si vyberiete tu najvýhodnejšiu.
6. Naši hypotekárni špecialisti sú tu pre Vás. Bezplatne vybavia všetko, čo je treba k Vašej hypotéke.


Hypokalkulačka

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť EURO-ROYAL REALITY s.r.o. pôsobiaca na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami vznikla v máji 2004 ako spoločnosť zameraná na REALITY, a FINANČNÉ SLUŽBY
CHORVÁTSKE NEHNUTEľNOSTI NA PREDAJ od roku 2010 právny servis zabezpečený Chorvátskym právnikom Od 1.7.2006 sme riadnym členom NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska)
Sme stabilná spoločnosť ponúkajúca pracovné príležitosti pre ambicióznych ľudí. Hlavná činnosť spočíva v zabezpečení vlastného bývania pre privátnych klientov, sprostredkovanie predaja a kúpy bytov, rodinných domov, chát a pozemkov. Pre klientov zabezpečuje široký rámec služieb, kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.